laupäev, jaanuar 01, 2011

Head 11. aastat!
Minge ka 11. aastal koos rebaseid otsima!
Olen alates 1998 aasta augustis toimunud Eesti rebasejahi matustest Põlvas hoidnud vabatahtliku tegevuse tulemusena selle ala söed Eestis hõõgumas.
13 aasta jooksul on tulnud ala harrastajatele Eestis lugematu hulk medaleid rahvusvahelistelt võistlustelt, millest ülimatena tasub mainida 2 MM tiitlit, 1 hõbe MM-lt ja 2 meeskondlikku pronksi EM-lt ning seda kõike ainult tänu osalejate fanaatilisele entusiasmile.
Sellise edukusega pole Eesti rebasejahtijad suutnud varasematel aastatel esineda oma 50 aastase ajaloo jooksul ja seda vaatamata heale finantsilisele ning tehnilisele toele vastavate süsteemide poolt.
Tänan kõiki kes on osalenud hõõguvatest sütest leegi välja puhumisel ja leian, et täna on Eesti rebasejaht küps varjusurmast fööniksina ülestõusma ning alustama uuelt lehelt! Olen väga rahul kõigi panusega ja olen kindel, et suurimad panustaja leiavad endas jõudu minu asemel vabatahtlikku tegevust Eesti rebasejahi esindamisel jätkata.
Seoses sellega sulgub käesolev blogileht ning ma lõpetan vastava tegevuse kajastamise siin. Uued uudised ilmuvad uuele lehele, uue vabatahtliku poolt. Mina lõpetan ja liigun vabamale teemakäsitlusele Facebooki, alustuseks Rebasejaht Ardf Estonia nime all.

Kommentaare ei ole: