laupäev, jaanuar 17, 2009

HUA!

Sel aastal toimuvad Euroopa Meistrivõistlused Musta mere ääres Bulgaarias - Obzoris 16-21.9.9. Obzor asub 60km Varnast ja Burgasest ehk täpselt nende vahel. Täpsem info siit: http://www.ardf2009.eu/

Tänu väga heale asukohale on seekordne võistluspaik sobilik ilusaks suve pikenduseks sooja mere ääres liivarannal, mis viib mõtted igasuguselt võsaraiumiselt hoobilt vees plätserdamisele. Kohalesõiduks on sobilikud nii maa kui õhusõidukid, vastavalt isiklikele eelistustele. Samuti ei ole piiranguid muudele päikese, vee ja liivaranna huvilistele, kes võsast huvitatud ei ole, sest hotell (all inclusive) pakett maksab vaid €220 millele lisandub kohalesõidu kulu (lennukiga hind alates €400 1-2 ümberistumisega Tallinnast Londoni ja sealt Varnasse - http://www.air.bg/ ja www.edreams.co.uk aitavad lennuplaani koostamisel). Autoga minnes on jälle sõit imeodav.

Ajakava:

16 September, Wednesday – Arrival, accommodation;

17 September, Thursday – Training on both bands, official opening;

18 September, Friday – First competition, awarding;

19 September, Saturday – Day off, excursion;

20 September, Sunday – Second competition, awarding, closing ceremony and banquet;

21 September, Monday – Departure.Ja ei tasu ära unustada, et 14-19.9.10 toimub 15. MM Horvaatias Dubrovniku lähedal asuvatel saaretel. Lisainfo tuleb oletatavasti kuhugi siia kanti. Sinna läheme ju kindlasti.

Nüüd aga kõik vastupidavust treenima, sest vähemalt Tallinnas on kohalikud suusamekad (kunst)lume all.

5 kommentaari:

Tarmo Gede ütles ...

Selge on see, et ega raadioamatöörid on tuntud rohkem näpuväristajatena ja seega ei tasu loota nende poolt muu rahva seas lumerõõmude nautimist tartu Maratonil. Samas rebasejahtijad püüavad seda raadioamatööride viga väheke parandada ning vähemalt minul ja Kallel on plaanis Otepäält Elvasse suuskadel tuisata. Vanematest rebasejahi veteranidest on ennast sellele üritusele üles andnud ka "Teele" ehk Tiit T.

Ega ma pean tunnistama, et erinevalt Kallest pole ma pärast Koreas käimist meetritki maad mõõtnud kuni üleeilseni. Küll olen seda amatöörliku suhtumist püüdnud kompenseerida jõudu arendava tegevusega, kuid kas seda jõu arendamist õnnestub ka vastupidavuseks konverteerida peab selguma nüüd lähema kuu aja jooksul. Kuivõrd Kallega on meil stardikoridor sama, siis saab varsti teineteisega mõõtu võtta je erinevaid treeningmetoodikaid võrrelda.

Igatahes laupäeval 17/1 sõitisn klassikas 24 km ajaga 1:50, mis ilmselt oli esimese korra kohta nats liiga kiire, sest järgmine päev võttis taastumine veel pool päeva aega.

Pühapäeval lisandus klassikas 15 km keskmise pulsiga 140 l/min ajaga 1:20 millest jäi ka Youtube väike märk maha, et arvutinäppijatele ka ehedat suusarõõmu jagada :)

Tarmo Gede ütles ...

Siit näeb eelmisega võrreldes natuke paremat pilti kah.

Anonüümne ütles ...

Mina maratoni põhisõidule ei lähe kuna pole klassikat juba aastaid sõitnud ja ei ole ka selleks varustust aga kindlasti plaanin minna nädal varem eelsõidule.

Anonüümne ütles ...

Tarmo, mis kaameraga sa oma suusasõitu filmisid? Kas oled endale hankinud mingi süetsiaalse actioncam-i?

Tarmo Gede ütles ...

Talvised kaadrid on tehtud käes hoitud moblaga Samsung SGH-U700 ;) Kvaliteet on nagu on. Sündmusest teeb miski ülevaate ära. Paremate võtete jaoks on mul Canoni kompaktkaamera, millel ka värinastabilisaator peal ja millega saab väga häid kaadreid, kui eriefekte taga ei aja aga seda ei kanna ju ma igakord kaasas ;)

Kui miski äge kinnitus telefonile tekitada, siis täidab ta actioncami funktsiooni päris edukalt. Mõne proovikaadri pärast ei hakka ju actioncami kaadervärki soetama.